Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DEZYNFEKCJA

( ilość produktów: 12 )

W salonie fryzjerskim i barberskim higiena jest niezwykle istotna. Każda maszynka, nożyczki czy też inne narzędzia powinny być regularnie odkażane, aby uniknąć możliwości zakażenia różnymi chorobami m.in. skórnymi. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajdziesz profesjonalne środki do dezynfekcji. W asortymencie znalazło się miejsce dla różnego rodzaju aerozoli do golarek, koncentratów do narzędzi czy powierzchni. Co więcej, proponujemy także szeroki wybór płynów do odkażania rąk. Powinien to być nieodłączny element każdego salonu fryzjerskiego czy też barberskiego.

Znajdujące się na naszej stronie internetowej produkty to sprawdzone środki dopasowane do potrzeb punktów usługowych. Skutecznie pozbywają się wszelkich zanieczyszczeń i pozwalają na bezpieczną obsługę kolejnych klientów. Co więcej, proponujemy płyny stworzone przez renomowanych producentów golarek i maszynek takich jak Wahl i Moser.

Każdy salon fryzjerski musi zadbać o odpowiednią dezynfekcję i narzędzi, i rąk. Dlatego też wybierz produkty z naszej oferty i dbaj o odpowiednią higienę.

Cena
-
Pokaż tylko
Marka
Data dodania
Usuń wszystkie filtry
pixelpixel