Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt fryzjerski

( ilość produktów: 39 )

Suszarki, prostownice, trymery, różnego rodzaju szczotki, pędzelki oraz nożyczki to tylko część narzędzi, którymi na co dzień posługujemy się w salonach fryzjerskich. W końcu, żeby ściąć włosy, odpowiednio je ułożyć i wystylizować potrzeba przynajmniej kilku różnych akcesoriów. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy wysokiej jakości sprzęt fryzjerski, który z pewnością nieraz przyda Ci się w trakcie obsługi klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są profesjonalne narzędzia, dlatego dostarczamy wszystko to, co najlepsze, aby zadowolić zarówno Ciebie, jak i Twoich klientów.

Opisy produktów jako jeden z głównych czynników przy wyborze sprzętu fryzjerskiego

Przy każdym produkcie umieściliśmy dokładne informacje związane z parametrami technicznymi. Dzięki temu łatwiej będzie zdecydować się na daną suszarkę, golarkę czy też prostownicę wiedząc, jaką posiada moc, jaką maksymalną temperaturę czy też w ile trybów została wyposażona. Zapoznając się z tymi informacjami o sprzęcie fryzjerskim będziesz mógł podjąć świadomą decyzję zakupową i sprawdzić, czy faktycznie dane urządzenie spełnia Twoje oczekiwania i będzie odpowiednią odpowiedzią na potrzeby Twojego salonu. Wysokiej jakości produkty takich marek jak Moser, Jaguar, Wahl czy Termix to gwarancja niezwykłej precyzji oraz możliwości pracy z tymi akcesoriami przez wiele lat.

Gwarancja na sprzęt fryzjerski

Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepszej jakości sprzęt potrafi zawieść. Dlatego też do każdego produktu przewidziana jest gwarancja producenta, dzięki czemu w prosty sposób możesz oddać zepsute urządzenia do naprawy. Przy każdej maszynce, prostownicy czy też suszarce znajduje się również informacja związana z tym, ile taka gwarancja jest ważna i do kiedy można z niej skorzystać. To doskonałe rozwiązanie w przypadku usterki, ponieważ jej naprawą zajmą się osoby, które znają wszystkie mechanizmy i będą umieć zlokalizować źródło ewentualnych problemów.

Cena
-
Pokaż tylko
Marka
Kolor
Data dodania
Usuń wszystkie filtry
pixelpixel