Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-03-04

Loki na patencie, a loki pro

 

Loki na patencie, a loki pro

 

W domach wielu z nas prostownica pełni dwie funkcje – podstawową, czyli prostowanie włosów oraz dodatkową – skręcanie włosów. Kręcenie włosów prostownicą to patent na naturalne loki. Pytanie czy dający trwały efekt i czy zasadny w każdej sytuacji?

 

Czy twoja prostownica sprosta?

 

Nie każdą prostownicą uzyskamy satysfakcjonujący efekt kręconych włosów. Forma naszych loków uzależniona będzie od szerokości płytek w urządzeniu, temperatury nagrzania (nie każda prostownica posiada regulację) oraz od kształtu obudowy, który może utrudniać nam ruchy. Oczywiście sporo zależy od naszego sprytu. Tak czy siak, na pewno trzeba będzie poćwiczyć. Niestety, może się okazać, że mimo starań, jedyny efekt jaki jesteśmy w stanie uzyskać to efekt „połamańca”, czyli połamanych, a nie zaokrąglonych włosów.

 

Krócej, a dłużej

 

Operowanie lokówką, dużo prostsze i wygodniejsze niż prostownicą, skróci czas naszego zabiegu. A mimo wszystko, efekt będzie trwalszy! Jeśli wybierasz się np. na wesele, nie trać czasu i energii na patenty – po prostu użyj lokówki. Przy odpowiedniej kosmetyce, loki utrzymają się przez całą noc. Będą przy tym sprężyste i kształtne.

 

W naszej ofercie znajdziesz lokówki o różnej średnicy i dopasujesz sprzęt do swoich wymagań!

 

M.K.

 

Obraz Nathanel Love z Pixabay

Polecane

pixelpixel