Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BARBICIDE

( ilość produktów: 13 )

Historia marki Barbicide® sięga roku 1947, gdy nauczyciel chemii z Nowego Jorku, Maurice King, rozpoczął prace nad rozwinięciem środków dezynfekujących, które dzięki swojemu charakterystycznemu, klarownemu niebieskiemu kolorowi, stały się znane w salonach fryzjerskich na całym świecie.

Maurice King dążył do ustanowienia nowych standardów higieny, starając się zapewnić środki dezynfekcyjne najwyższej jakości. Jego opracowana formuła płynu, przechowywanego w przezroczystych naczyniach ze szkła i stali nierdzewnej, od tamtej pory skutecznie usuwa zarazki i grzyby z grzebieni, nożyczek oraz innych narzędzi fryzjerskich.

Obecnie główna siedziba firmy King Research/Blueco Brands mieści się w Milwaukee, w stanie Wisconsin, USA. Barbicide® Blue stał się powszechnie uznawanym symbolem higieny w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych na całym świecie.

Naczynia z płynem Barbicide® zostały nawet umieszczone w stałej ekspozycji Narodowego Muzeum Historii Amerykańskiej w Waszyngtonie.

Produkty Barbicide to gwarancja profesjonalnej higieny i dezynfekcji w różnych placówkach, takich jak gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, miejsca masażu, tatuażu, manicure, pedicure, a także w ośrodkach SPA & Wellness oraz rehabilitacyjnych.

Wykorzystując najnowsze technologie i opatentowane rozwiązania, Barbicide zapewnia skuteczną, szybką i bezpieczną dezynfekcję, jednocześnie chroniąc sprzęt i wyposażenie.

Produkty Barbicide posiadają szerokie spektrum działania biobójczego, obejmujące

  • bakteriobójcze (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli),
  • drożdżako- i grzybobójcze (Candida albicans, Aspergillus brasiliensis Niger)
  • wirusobójcze wobec wirusów otoczkowych łącznie z koronawirusem SARS (COVID-19), BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C)
  • wirusobójcze wobec wirusów bezotoczkowych (w tym wobec wirusa polio, adenowirusa i norowirusa – MNV)
  • sporobójcze wobec spor Clostridium difficile (Barbicide Koncentrat)
Cena
-
Pokaż tylko
Data dodania
Usuń wszystkie filtry
pixelpixel